Block

Rõõm ja kergus tulenevad sisemisest seisundist, väline keskkond loob varjundeid.

  1. Avaleht
  2. Videomaterjalid
  3. Dokumentaalfilm
  4. Elav maatriks

Elav maatriks

THE LIVING MATRIX, United States, 2008

Tutvustav video

Tutvustus

Film uuest tervendamise teadusest - muuda oma arusaamisi oma tervisest.

Film "Elav maatriks" toob sinuni võimsa teadmise, mis võib muuta sinu seniseid arusaamisi sellest, kuidas saada terveks ja olla terve. Sul on võimalus näha meditsiiniteaduse uusimat informatsiooni. Juhtivad teadlased ja tervise praktikandid jagavad oma avastusi "imepärastest tervendusprotsessidest", mida tavameditsiin ei suuda mõista ega seletada. - filmitegijad.

Film "The Living Matrix – The Science of Healing" toob esile uued ideed, mis puudutavad tervist ning selle tasakaalu loovaid tegureid. Intervjueeritakse teemase pühendunud teadlasi, psühholooge, bioenergeetika valdkonna uurijaid ja holistilisi praktikuid, kes leiavad tervenemise potentsiaale uutes valdkondades. Energeetilisel informatsioonil põhinev meditsiin näib olevad väga tõhus.

Teadusmaailma juhtfiguurid uurivad inimkeha läbi kvantfüüsika spektri. Nad on avastanud, et me oleme palju enamat kui biokeemiline masin. Meie keha rakud on informatsiooni saatjad ja vastuvõtjad, kontrollides nii meie tervist.

Teadlased ja teised, kes tegelevad tervist puudutavate väljakutsetega, räägivad oma lugusid, arvestades teaduslikku maailmakäsitlust. Lugu algab ühe noore kreeka poisiga, kellel on diagnoositud tserebraalparalüüs ehk peaajuhalvatus, mis arstide kinnitusel ei ole ravitav. Noore Demitri elu muutub siis, kui ta ema osaleb ühel Eric Pearli seminaril... Kas sellele järgnenud tervenemisprotsessi võib nimetada "imeks" või on tegemist teadusel põhineva tervenemisega?

Filmis räägivad: Lynne McTaggart (teadusajakirjanik, raamatu "Väli" autor), Peter Fraser (akupunktuuri professor, traditsioonilise Hiina meditsiini ekspert, bioenegeetika teadlane), Eric Pearl (rahvusvaheliselt tuntud tervendaja, õpetaja), Bruce Lipton (rakubioloog, teadlane ning meditsiiniprofessor), Edgar Mitchell (teadlane, Apollo 14 astronaut, mereväeohvitser, lektor), James S. Oschman (biofüüsik, rakubioloog, teadlane, lektor, mitmete teadusartiklite ja raamatu autor), Marilyn Mandala Schiltz (teadlane, antropoloog), Rollin McCraty (ülikooli õppejõud), Rupert Sheldrake (professor, bioloog), Arielle Essex (NLP koolitaja, osteopaatia doktor, lektor), Dean Radin (mitmete raamatute autor, teadlane, lektor), Herman Koning jt.

Kirjuta kommentaar

Te kommenteerite külalisena.

Kontakt

© 2016 - 2022
Enda Olemine - Kalev Veskimäe Vaikuse Kool

MK Harmonia OÜ
EE031010220196798229

Liitu Enda Olemine sõnumite listiga