Block

Iga probleem on ego probleem.

  1. Avaleht
  2. Videomaterjalid
  3. Dokumentaalfilm
  4. Ettevaatust- TOIT!

Ettevaatust- TOIT!

Russian Federation

Tutvustav video

No video selected.

Tutvustus

Kuivõrd ohtlik on kaasaegne toit? Mida saab inimene vastutasuks kiirtoidu tarbimise eest? Kui süütud on kaasaegsed maitsetugevdajad? Kas inimene võib osutuda toidusõltuvuse ohvriks? Kuidas anda oma panus enda ja oma laste parema tervise nimel?

Film „Ettevaatust- TOIT!“ räägib ohtudest, mis võivad kaasneda igapäevase toiduga. Vale toitumine ja tervisele ohtlikud lisaained ei too kaasa mürgitust, kuid pideva tarvitamise korral murendavad nad inimest seestpoolt.

Inimesed ei takerdu kiirtoidu haardesse mitte ainult sellepärast, et see on odav ja selle saab kiiresti kätte-tänu maitsetugevdajate kasutamisele on see ka maitsev. Kiirtoiduga harjutakse kiiremini kui kokaiiniga, kuid tagajärg on sama – rikutud tervis.

Tuntuim maitsetugevdaja on MSG ( monosodium glutanaat), tuntud ka E621-na. Organismi sattumisel tungib ta vere kaudu ajju ja muuhulgas tundub meile, et sõime just midagi võrratut ning soovime seda veel ja veel. Regulaarse tarvitamise tõestatud kõrvalmõjuks on muuhulgas ülekaalulisus. Suhkruasendaja aspartaam, mida leiame paljude dieet-toodete koostises, on otseselt seotud nii ülekaalulisuse kui diabeediga...(Toimemehhanismde kohta vt. http://www.msgtruth.org/ )

Kirjuta kommentaar

Te kommenteerite külalisena.

Kontakt

© 2016 - 2024 Enda Olemine
Kalev Veskimäe Vaikuse Kool

KM Laegas OÜ
EE477700771009631806

Liitu Enda Olemine sõnumite listiga