Block

Ära häbene oma loomust, austa seda. Enese hukkamõistmine võtab eneseväärikuse.

 1. Avaleht
 2. Videomaterjalid
 3. Dokumentaalfilm
 4. Hinge ruum

Hinge ruum

SPIRIT SPACE, United States, 2008

Tutvustav video

Tutvustus

“Hinge ruum” viib meid valdkonda, kus teised filmid lõpevad. Uurime hingena tuntud inimenergiat ja järgneme sellele tundmatusse. Avastame märkimisväärseid võimalusi, kuidas toimib teadvus meid ümbritsevas maailmas. Kuuleme võimalusi, mis toimub meie energiatega enne ja pärast surma. Esitame väljakutse kvantfüüsika teooriatele ning sellele, kuidas need mõjutasid ja mõjutavad meie maailmatunnetust, nii religioosselt kui ka teaduslikult. Sünnist eluni, surmani ja vaimumaailma ning siis jälle tagasi eluni. Ükskõik, kas see leiab aset Maal või kusagil mujal. Kas need kogemused on ehtsad? Või on need lihtsalt informatsiooni ilmingud, mis on kasutamiseks valmis. Kuid mis on ikkagi reaalsus, kui reaalsus on lihtsalt kõik mida tajume?

See teadusmaailma ja vaimsuse maailma metafüüsiline rännak aitab sisse juhatada 21. sajandi uue mõtterevolutsiooni. “Hinge ruum” aitab kaardistada valdkonda, mis asub väljaspool meie füüsilise maailma piire. Saame teada teekonnast, mille meie teadvus võtab ette pärast füüsilisest maailmast lahkumist. Harutame lahti ideed meie põhilisest mateeriast, mis talletab informatsiooni, millele kõik ligi pääseksid. Kas see võib olla informatsiooni ruum, mis toob esile hinge kestva ja jätkuva teekonna, mis võimaldab vaimul ja selle energial kesta igavesti?

Teemad on:

 • Nende ideede teadvustamine
 • Meie teadvuse teooriad
 • Kehavälised kogemused
 • Mis on surm?
 • Mittelokaalsuse teooria
 • Kuhu läheb hing pärast surma?
 • Kas meil on eelmine elu?
 • Parema elu eesmärk.

“Kui avastame terve teooria, siis peaks see olema kõigi jaoks mõistetav... Peaksime kõik, filosoofid, teadlased ja lihtsad inimesed, suutma osaleda arutelus, miks meie ja universum eksiteerime.” ~Stephen R. Hawking.

Kirjuta kommentaar

Te kommenteerite külalisena.

Kontakt

© 2016 - 2022
Enda Olemine - Kalev Veskimäe Vaikuse Kool

MK Harmonia OÜ
EE031010220196798229

Liitu Enda Olemine sõnumite listiga