Block
  1. Avaleht
  2. Videomaterjalid
  3. Dokumentaalfilm
  4. Hüpe!

Hüpe!

LEAP!, United States, 2009

Tutvustav video

No video selected.

Tutvustus

Kas oled valmis hüppeks oma piirangutest kõrgemale?

Kui Sa oled vaadanud „Saladust“ või „Mida k…? me üldse teame“, aga oled tundnud vajadust minna „jäneseurus“ sügavamale, oled Sa valmis asuma teekonnale, mis viib Sind oluliselt kaugemale punktist, kuhu need filmid Su jätsid.

Sa oled hüppeks valmis!

Filmi tegijad Ike Allen ja Chad Cameron on asunud uurima iidset vaimset aimdust selle kohta, et meie maailm on illusioon. Oma rännakul üha sügavamale jõudes on nad võtnud ette kosmilise seikluse iseenda reaalsuse allika poole ja läbi isiklike läbimurrete jõudnud veel suurema armastuse, külluse ja loovuseni kui nad arvasid võimaliku olevat. Oma teekonnal tegid nad avastusi, mis võivad muuta Sinugi elu sügavuti paremuse poole.

Hüpe! Koos suurte visionääridega.

Paljude tänapäeva suurimate visionääride, teadlaste ja loomeinimeste osavõtul on „Hüpe!“ vaimu-avardav ja südant-avav film, olles samas tõeliseks väljakutseks meeltele ja tajudele. Kui Sa oled valmis filmiks, mis on oma olemuselt päriselt elumuutev sündmus, siis käivita „Hüpe“ ja lase oma seiklusel alata.

Hüpata või magada edasi?

Kas maailm on sõna otseses mõttes Illusioon või see ainult tundub nii? Kui maailm ongi illusioon, mis siis? „Hüpe!“ on film, mis uurib iidset teadmist maailma illusoorsest olemusest. See mõte võib esitada väljakutse Sinu praegustele uskumustele ja ideedele, kuid samas on Einstein öelnud:“ Reaalsus on kõigest illusioon, ehkki väga kangekaelne ja püsiv.“ See ei ole film meie füüsilise kogemuse eitamisest. „Hüpe!“ võtab Su kaasa teekonnale, mis pakub Sulle võimsat elamust iseenda ja maailma tajumiseks. Hüpata illusioonist kõrgemale tähendab lasta kõigest lahti ja elada lähtuvalt inspiratsioonist. Hüpata kõrgemale oma praeguste tajude konstrueeritud reaalsusest ja ka sellest, mida arvad ennast teadvat. Kuigi film on pikavõitu ja tükati aeglane, sisaldab ta palju olulisi taipamisi.

Teiste seas on peaosalisteks Peter Russell, Dan Millman, Joe Vitale, Fred Alan Wolf, James Twyman, Max Simon, and Puppetji.

Kirjuta kommentaar

Te kommenteerite külalisena.

Kontakt

© 2016 - 2022
Enda Olemine - Kalev Veskimäe Vaikuse Kool

MK Harmonia OÜ
EE031010220196798229

Liitu Enda Olemine sõnumite listiga