Block

See, kuidas sa liigud, on see, kuidas sa elus liigud.

  1. Avaleht
  2. Videomaterjalid
  3. Seminar
  4. Inimeseks olemise sügavaim tõde

Inimeseks olemise sügavaim tõde

THE DEEPEST TRUTH OF HUMAN EXISTENCE, Canada

Tutvustav video

No video selected.

Tutvustus

Maailma on võimalik muuta ainult seestpoolt.

Selles hiilgavalt inspireerivas loengus, mis leidis aset püha jõe Ganges lähedal Rishikeshis, võtab Eckhart Tolle dünaamiliselt kokku oma õpetuste põhituuma. Rääkides tõe päraselt ja otsekoheselt südamesse, inspireerib ta meid tundma ennast oma olemuse sügavaimal tasandil. Samm-sammult juhendab Eckhart, kuidas alistuda hetke olemusse mõttemeele ego positsioonilt.

Juttu tuleb armumisest, hetke kogemuse piirangutest, konfliktidest suhetes, vaimsest egost, vägivallast, ristiusu sümbolist, vormidega mittesamastumisest ja psühholoogilisest vajadusest tuleviku järele.

 

Eckhart Tolle (sündis 1948 Saksamaal) on kaasaja populaarsemaid vaimseid kirjanikke. Tema lihtsad ja mittesektantlikud kirjutised on avaldanud positiivset mõju ning leidnud sooja vastuvõtu üle maailma. Tolle sündis ja elas kuni 13-aastaseks saamiseni Saksamaal. Seejärel elas ta koos isaga Hispaanias, kuni 19-aastasena kolis Inglismaale. 13-aastaselt keeldus ta formaalse haridustee jätkamisest, kuid sellest hoolimata lõpetas Londoni Ülikooli kõrgeimate hinnetega.
Eluaeg teda vaevanud depressioonid tipnesid 29-aastaselt, umbes samal ajal kui ta sai Cambridge'i ülikooli uurimisstipendiumi, müstilise kogemusega. Kuigi ta ei ole olnud ühegi vaimse liikumise järgija, on talle lähedased olnud Bo Yin Ra, Jiddu Krishnamurti ja Ramana Maharshi teosed.
Oma loengutes ja kirjutistes rõhutab ta väge, mis tuleneb käesolevale hetkele tähelepanu pööramisest ning seda, kui väeti on muretseda möödaniku pärast või karta tulevikku. Praegune on kõik, mis meil tegelikult on ning teadlikult siinses kohalolek on parim viis tuleviku potentsiaali realiseerida. Praeguses olek viib ka teadvuse mõistusest kaugemale. Selline teadlikkus võimaldab vabaneda "valukehast," mis on tekkinud teadvuse identifitseerumisel mõistuse, keha ja egoga. Praegu elab Tolle Kanadas, Briti Columbias, Vancouveris.

Kirjuta kommentaar

Te kommenteerite külalisena.

Kontakt

© 2016 - 2024 Enda Olemine
Kalev Veskimäe Vaikuse Kool

KM Laegas OÜ
EE477700771009631806

Liitu Enda Olemine sõnumite listiga