Block

Rõõm ja kergus tulenevad sisemisest seisundist, väline keskkond loob varjundeid.

  1. Avaleht
  2. Videomaterjalid
  3. Mängufilm
  4. Jutuajamised Jumalaga

Jutuajamised Jumalaga

CONVERSATIONS WITH GOD, United States, 2005

Tutvustav video

Tutvustus

N.D Walschi elulool põhinev mängufilm pajatab meile sellest, kuidas Neale, jõudnud oma elus kuristikupõhja, esitab Jumalale väga tõsised ja väljakutsuvad küsimused. Vastused, mis ta saab Jumalalt/iseendalt, on maailmamenuga raamatuseeria aluseks, mida on tõlgitud 34 erinevasse keelde ja müüdud 7 miljonit eksemplari. Filmi sisuks on Walschi dramaatiline kujunemine tuntud spirituaalseks sõnumitoojaks/õpetajaks.

Kui See Juhtus Temaga, Võib See Juhtuda Ka Sinuga.


Toahämaruses on numbrite aeglane muutumine kell-raadiol meenutamas kõuemürinat. Kell on 4:31 varahommikul - Neale Donald Walsch äkitselt täiesti ärkvel.

Tema silmad sööstavad mööda tuba ringi - kas seal on keegi?

“Kas oled saanud juba piisavalt kannatusi?”

Neale pöördub hääle suunas, et näha, kust see on tulemas.

“Oled sa nüüd valmis?”

 

Neale Donald Walsch - (nealedonaldwalsch.com) on tuntud raamatusarja "Jutuajamised Jumalaga" autor. Varemalt töötanud näitleja, näitejuhi kui ka tehnikuna üle sajas etenduses, samuti televisioonis ja filmides. Eesti keeles on ilmunud kuus Walschi raamatut.

Stephen Simon - (spiritualcinemacircle.com) on teinud selliseid filme nagu "Somewhere in Time" ("Kusagil ajas") ja "What Dreams May Come" ("Milleks unenäod võivad saada"). Samuti on ta üks Spirituaalse Filmiringi (Spiritual Cinema Circle) eestvedajaid.

Kirjuta kommentaar

Te kommenteerite külalisena.

Kontakt

© 2016 - 2022
Enda Olemine - Kalev Veskimäe Vaikuse Kool

MK Harmonia OÜ
EE031010220196798229

Liitu Enda Olemine sõnumite listiga