Block

"Enesepildi parandamine on kasulikum kui üksiku tegevuse parandamine." ~ Moshé Feldenkrais

  1. Avaleht
  2. Videomaterjalid
  3. Mängufilm
  4. Maalides tulevikku

Maalides tulevikku

United States

Tutvustav video

No video selected.

Tutvustus

Louise L. Hay kirjutistest inspireeritud film „Maalides tulevikku“ aitab märgata seda, kuidas meie endi valitud mõtted loovad meie elu.


Odavate üürikorterite kompleksi teisel korrusel elab Jonathan Page. Kunagise maineka maalikunstniku Page’i elu võttis dramaatilise pöörde pärast seda, kui ta haruldase haiguse läbi täielikult oma nägemise kaotas. Nüüd murendab mees oma kibestumisega nii enda kui naabrite elurõõmu. Page elab oma pisikeses maailmas, lahkub korterist haruharva ja on järeleandmatult tige kogu maailma peale. Ühel päeval märkab all õues aega veetvat 9-aastast Lupe Saldana Jonathani. Pühendununa oma unistuste Quinceanera kleidi jaoks raha kogumisele, pakub Lupe ennast väikese tasu eest Jonathanile abiliseks tema igapäevastel tegemistel ja majapidamistöödel. Läbi selle ettepaneku puhkeb õide esialgu võimatuna tundunud siiras sõprus. Lupe optimistlik süütus sulandab tasapisi müüri, millega Jonathan kiivalt oma purunenud elu kaitseb. Tüdrukukese rõõmus kohalolek purustab Jonathani kaitsekooriku ja paljastab hella südamega mehe, kelle elu on olnud täis tragöödiaid. Lupe juhtimisel avastab Jonathan enda jaoks elus uue ja värske perspektiivi, mille suunanäitajateks on headus, kaastunne ja armastus.


Film aitab inimestel mõista, et kõik on võimalik ja kunagi ei ole hilja, et oma unistuste ja annetega tegelema hakata. Väga tihti takerduvad inimesed oma vanuse, haiguse ja isiklike probleemide taha ja löövad elule justkui käega. See toob kaasa rahulolematuse iseenda ja teistega. Film aitab teadvustada inimese sisemist väge ja seda, kui tähtis roll meie elus on usul, lootusel ja armastusel. Ka kõige hullemast olukorrast on väljapääs ja keerulised olukorrad õpetavad meid kõige rohkem.

Kirjuta kommentaar

Te kommenteerite külalisena.

Kontakt

© 2016 - 2024 Enda Olemine
Kalev Veskimäe Vaikuse Kool

KM Laegas OÜ
EE477700771009631806

Liitu Enda Olemine sõnumite listiga