Block

Rõõm ja kergus tulenevad sisemisest seisundist, väline keskkond loob varjundeid.

  1. Avaleht
  2. Videomaterjalid
  3. Dokumentaalfilm
  4. Mis oleks kui...

Mis oleks kui...

WHAT IF?, United States, 2008

Tutvustav video

No video selected.

Tutvustus

Mis saaks siis kui sul oleks võti, mis avab inimsoo kõige võimsama avastuse?

Ajalugu on näidanud, et uued ideed kohtavad tihti hirmu, vastuseisu ja eelarvamusi. Kuid nende loojad on ületanud need hinnangud ja võitnud piirangud, selleks et avaneda, saada targemaks ja areneda.

"What if?" on dokumentaalfilm, kus on unikaalsed ja paeluvad intervjuud mitmete maailma kõige julgemate doktorite, teadlaste, visionääride ja filantroopidega. See film julgustab Sind vaatama hetke piirangutest kaugemale ja sügavamale ning otsima vastuseid kõigi võimaluste uues ja kaasahaarvas maailmas!
Ole valmis esitama väljakutset oma senisele reaalsusele. Sulle tutvustatakse erakordseid indiviide, kes teevad imesid. Need erakordsed ja kohati uskumatud ilmingud avardavad maailmapilti nii võimsalt, et kollektiivne teadvus peab seda lihtsalt võimatuks. Nad kannustavad Sind järgima ja kuulama oma sisemist tarkust, et saaksid avaneda oma piiritule isele!

Filmis räägivad: Brandon Bays, Dan Brule, Masaru Emoto, Joe Dispenza, Bruce Lipton, Hira Ratan Manek (HRM), Gary Renard, Uma Sankar, Bernie Siegel, James A. Sinclair, Larry A. Swartz, Fred Travis, Enrique Villaneuva, Ashleigh Whitworth, Aurora Winter, Ting Jue Zhou, Iris Jackson, Michael Irwin, Dennis Hezekiah, Susan Hart, James Hardt, Robert K. Hall, Lou Gauthier, Virginia Ellen, Alexandria DeVasier, Richard L. Davidson, Vincent J. Daczynski, Thomas J. Cotton, Joanna Cherry, Steve Chee, Kenneth L. Cavanaugh.

Kirjuta kommentaar

Te kommenteerite külalisena.

Kontakt

© 2016 - 2022
Enda Olemine - Kalev Veskimäe Vaikuse Kool

MK Harmonia OÜ
EE031010220196798229

Liitu Enda Olemine sõnumite listiga