Block

Mis oleks, kui ebamugavustunne, rahutus, rahulolematus - pidev "mittetäielikkuse" tunne - oleks kadunud? Igavesti.

  1. Avaleht
  2. Videomaterjalid
  3. Dokumentaalfilm
  4. Oopus

Oopus

THE OPUS, United States

Tutvustav video

Tutvustus

Oopus on helilooja suurepäraseim töö, suurim saavutus.

Film „Oopus“ räägib sellest, kuidas me saame kõige hämmastavamaks, ligitõmbavamaks ja erilisemaks inimolendiks, just selliseks, nagu me peaksimegi olema. See film on miski, mida nimetatakse järgmiseks sammuks, puuduolevaks eduvalemiks. See ei ole enam „Saladus“! See on järgmine samm. “Oopus“ on inspireeriv film, mis autorite arvates jätkab sealt, kuhu „Saladus“ vaatajad jättis. Filmis astub teiste seas üles seitse „Saladuse“- õpetajat.

„Oopus“ jutustab elukatsumuste ületamise protsessis vaimustavaks viiulikunstnikuks kasvava poisi teekonnast oma elutöö mõistmiseni. Sündmuste käigus puutud Sa kokku mitmete maailma tippõpetajate ja saavutajatega. Nende panus loo arengusse õpetab Sulle saladusi, kuidas päästa luku tagant oma isiklik hämmastav Oopus, mis on peidus igaühes meist. “Oopus“ sisaldab olulisi näpunäiteid sellest, kuidas kujundada oma visioon ja plaan ning juhtida protsess teostuseni. Mis on sinu eesmärk või unistus, mida tahad teostada või saavutada rohkem kui midagi muud? Missuguse jälje jätad endast maailmale?

Dr. John Demartini: Kui minult elu lõpus küsitakse, kas ma olen teinud kõigega, mis mulle anti, kõike, milleks ma suuteline olin, sooviksin vastata: Absoluutselt!

 

Filmi "Oopus" õpetajad: Peggy O´Neill, Mark Victor Hansen, Dr John Demartini, Bob Doyle, Frank Maguire, Dr Joe Rubino, Bill Farley, Jack Canfield, Marci Shimoff, Tami Walsh, Douglas Vermeeren, Bill Bartman, Dr Sue Morter, Elisabeth Fayt, Garth Roberts, Ed Tate, Debbie Allen, Marc Leblanc, Morris Goodman, Luan Mitchell, Peggy O'Neill, Vinnie Jolley, Jon Biel

"Vastuandmine on edu võti"

"Sinu oopus ei ole lihtsalt see, mida sa teed. See saab olema pärand sellelt, kelleks sa saad"

Kirjuta kommentaar

Te kommenteerite külalisena.

Kontakt

© 2016 - 2024 Enda Olemine
Kalev Veskimäe Vaikuse Kool

KM Laegas OÜ
EE477700771009631806

Liitu Enda Olemine sõnumite listiga