Block

Igale emotsionaalsele seisundile vastab isiklik tingimuslik lihaste kokkutõmbumise muster, ilma milleta ei ole emotsionaalset seisundit olemas." ~ Moshé Feldenkrais

  1. Avaleht
  2. Videomaterjalid
  3. Dokumentaalfilm
  4. Rasv 2

Rasv 2

United States

Tutvustav video

No video selected.

Tutvustus

Rasv 2 on järg, mis uurib sügavamalt valesid ja müüte, mis ümbritsevad iidset küsimust: "Mida ma peaksin sööma?"

Me muudkui räägime ja räägime tervisest ning samal ajal muutume aina paksemaks ja haigemaks. Kuidas me nii paksuks läksime?

Meil on rohkem küsimusi kui kunagi varem.

„Söö seda, söö toda, ära söö seda, ära söö toda. See on tervislik, see pole tervislik.“ Probleemi nali on see, et uuringuid tehes öeldakse inimestele, kuidas nad sööma peaksid.

Kuna meil on suured probleemid rasvumise, II tüüpi diabeedi, kõrge vererõhu ja igasuguste haigustega, pole üllatav, et inimesed on rohkem kui kunagi varem huvitatud oma tervisest, sest nad peavadki olema. Kui kõik on korras, siis sa ju ei pea oma tervise vastu huvi tundma, eks ole? Alles siis, kui sul on probleem, pead sellega midagi ette võtma.

Kui oled teinud muutuse, hakkad end nii hästi tundma, et jätkamine on loomulik. Sa tahad selle juurde jääda, seda optimeerida ja kindlasti ei taha sa saavutatut kaotada.

Sinu üldine elustiil, kusjuures toit on vaid üks tegur, määrab sinu tervisliku seisundi. Tervislik elustiil on kaduma läinud.

Kirjuta kommentaar

Te kommenteerite külalisena.

Kontakt

© 2016 - 2024 Enda Olemine
Kalev Veskimäe Vaikuse Kool

KM Laegas OÜ
EE477700771009631806

Liitu Enda Olemine sõnumite listiga