Block

Mis oleks, kui ebamugavustunne, rahutus, rahulolematus - pidev "mittetäielikkuse" tunne - oleks kadunud? Igavesti.

  1. Avaleht
  2. Videomaterjalid
  3. Dokumentaalfilm
  4. Saladus

Saladus

THE SECRET, Australia

Tutvustav video

No video selected.

Tutvustus

Tegu on 2006.a. valminud 90-minutilise dokumentaalfilmiga, mis paljastab universumi SUURE SALADUSE, mida on edasi antud läbi aegade, et see jõuaks lõpuks nii sinu kui ka kogu inimkonnani.

Sinust saab see, millest sa enim mõtled aga sa tõmbad ka ligi kõike seda millest sa enim mõtled. Mõtted saavad asjadeks.

See Saladus on kõige - lõputu rõõmu, tervise, raha, suhete, armastuse, nooruse või mida iganes sa ka oled soovinud - saavutamiseks. Selles hämmastavas filmis antakse abinõud selle Saladuse mõistmiseks ja rakendamiseks omaenese elus. Esmakordselt ajaloos kergitavad maailma juhtivad teadlased, kirjanikud ja filosoofid katteloori sellelt, mis on täielikult muutnud kõigi nende elu, kes seda kunagi teadnud on: Platon, Newton, Carnegie, Beethoven, Shakespeare, Einstein.

Saladuse õpetajaiks selles filmis on: John Assaraf (ärimees), Rev.Dr. Michael Beckwith (selgeltnägija), Lee Brower (õpetaja), Jack Canfield (filmi autor), Joe Vitale (hüpnoos-turunduse copywriter), Fred Alan Wolf (kvant füüsik), Bob Proctor (filosoof), John F. Demartini (filosoof), Marie Diamond (Feng Shui konsultant), Mike Dooley (kirjanik), Marci Shimoff (filmi autor), David Schirmer (investeerimiskonsultant), James Arthur Ray (filosoof), Lisa Nichols (filmi autor), Loral Langemeier (finantsstrateeg), Dr. Ben Johnson (arst), Bill Harris (terapeut), Dr. John Hagelin (kvant füüsik), John Gray (psühholoog), Morris E. Goodman ("imemees"), Hale Dwoskin (filmi autor), Bob Doyle (filmi autor) ja Denis Waitley (psühholoog).

"Saladus" räägib kavatsuse-väljenduse mudelist ning sellest, kuidas kasutada "ligitõmbamise" seadust, et luua, mida iganes sa soovid. Filmis tuuakse hästi esile, kuidas enamus inimesi keskendub vaid sellele, mida nad ei soovi, või siis võimendavad nad juba olemasolevat kogemust. Seevastu edu saavutamiseks kavatsuse-väljenduse teel tuleb keskenduda sellele, mida sa ihkad/soovid ja seda isegi siis, kui see sinu praeguses elus veel ei kajastu.

Kavatsuse-väljenduse mudeli põhjal viidi läbi Miljoni Dollari Eksperiment: seitsme kuuga (mil lihtsalt keskenduti sellele, mida sooviti ligi tõmmata) saavutati kollektiivselt 1,2 miljonit dollarit.

 

Nüüd pühendatakse Sindki sellesse ja see võib muuta Su elu igaveseks.

 

Tegemist on nö parandatud versiooniga, kus on välja jäetud Esther Hicks ning Abrahami õpetused. Abraham on jaganud ligitõmbejõu seaduse tarkusi juba aastakümneid ning sellega saab tutvuda: abraham-hicks.com

Kirjuta kommentaar

Te kommenteerite külalisena.

Kontakt

© 2016 - 2024 Enda Olemine
Kalev Veskimäe Vaikuse Kool

KM Laegas OÜ
EE477700771009631806

Liitu Enda Olemine sõnumite listiga