Block

Naer on parim ravim ühiskonnas, kus terve mõistus on asendunud kollektiivse vaimuhaigusega.

  1. Avaleht
  2. Videomaterjalid
  3. Mängufilm
  4. Taevane ettekuulutus

Taevane ettekuulutus

THE CELESTINE PROPHECY, United States

Tutvustav video

No video selected.

Tutvustus

James Redfieldi samanimelisel menukal romaanil põhinev film "Taevane ettekuulutus" on spirituaalne seiklusfilm. Peruu vihmametsadest, iidsetest Taevastest varemetest leitakse muistne käsikiri, mis sisaldab üheksat tähtsat äratundmist selle kohta, kuhu meie tsivilisatsiooni areng aastatuhandevahetusel jõudmas on. Need äratundmised, mida filmi vaataja järk-järgult avastab, annavad meile teada, millised on inimkonna vaimsed eesmärgid üha kiiremini muutuvas maailmas, kuidas kujuneb meie individuaalne elukäik ja kuhu teadlik vaimne evolutsioon meid viia võib.

"Kui me oleme tähelepanelikud, võime me leida võimsama elu hoolimata sellest, kus me oleme, kes me oleme ja millised on meie olukorrad. Kui sa häälestud oma elu salapärastele kokkusattumustele, kui sa avastad ja järgid oma intuitsoone, leiad sa võimaluste ukse, mis viib sind võimsama eluni. Sa ei saa olla ohver ning samal ajal seda kasutada, aga kui sa ületad selle läve, siis leiad väljapääsu olukorrast, milline see ka poleks - see töötab alati! Ainus, mis meid igaühte tagasi hoiab, on mitteuskumine selle toimesse." -- James Redfield

 

Kolme James Redfieldi raamatut on võimalik lugeda ka eesti keeles. Kirjastus Olion on välja andnud raamatu "Kümnes äratundmine. Visiooni alahoidmine" ja raamatu "Taevane ettekuulutus" ja "Taevane ettekuulutus. Praktiline juhend" on välja andnud kirjastus Pilgrim aastal 2008 november.

Kirjuta kommentaar

Te kommenteerite külalisena.

Kontakt

© 2016 - 2024 Enda Olemine
Kalev Veskimäe Vaikuse Kool

KM Laegas OÜ
EE477700771009631806

Liitu Enda Olemine sõnumite listiga